تور زمینی نخجوان | تور نخجوان هتلهای 3 تا 5 ستاره

توضيح فارسي : آژانس آسان هجرت مجری مستقیم تورهای نخجوان با بهترین قیمت و برترین کیفیت می باشد،ضمنا این آژانس طراح تورهای ویژه نخجوان در بین آژانس های ایرانی است.
خدمات سفر:
آژانس آسان هجرت در ضمن اجرای تور اقدام به اخذ ویزا و تهیه بلیط و رزرو هتل و بیمه مسافرتی با ارائه واچر رسمی می نماید.

جاذبه های نخجوان :

نخجوان یکی از شهرهای جمهوری آذربایجان است که از توابع جمهوری خودمختار نخجوان است. جمعیت این شهر در سرشماری سال ۲۰۱۱ میلادی، ۷۲۷۰۰ نفر بود.

محل تاریخی و بسیار معروف «اصحاب کهف » در سمت شمال شرقی نخجوان با فاصله کمتر از بیست کیلومتر قرار دارد. دره ای است در دل کوهی بلند با صخره های عظیم، صخره ها از دو طرف سر به هم آورده اند. اما آسمان را در دل دره قطع نکرده اند. در ابتدای دره، جای سکو مانندی هست که رو به مشرق است و می گویند اصحاب کهف در آنجا خوابیده بوده اند. اما این یک تصور باطل است، زیرابا آیات قرآن مطابقت ندارد. از نظر قرآن، خوابگاه اصحاب کهف طوری بوده که خورشید هنگام طلوع بر سمت راست آن و هنگام غروب بر سمت چپ آن می تابیده است.

زیارتگاهی است در نخجوان، در کنار خیابانی که به «میکرورایون » می رود. نزدیک قبرستان عمومی شهر. قبری در داخل بقعه قرار دارد که نامش معلوم نیست. در لسان مردم معروف است که ازاولاد امام رضا(ع) است. بنا بر آنچه بنده شنیدم در گذشته ها سنگ مرمری داشته که اسم و نسبش در آن حک شده بوده و اسمش «صفوان » بوده است. آن سنگ نوشته را در رژیم سابق به باکو یاجای دیگری برده اند. به هرحال، اکنون مردم به آنجا«امامزاده » و گاهی «تربت امامزاده » می گویند.

قيمت ها:

جهت تور زمینی نخجوان با شماره های زیر تماس بگیرید.   ریال

نام تور برنامه ریزی شده :

تور زمینی نخجوان | تور نخجوان هتلهای 3 تا 5 ستاره

عکس کوچک 1 :

files\8407\Products\29477-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8407\Products\29477-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8407\Products\29477-SmallPic.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

7553