تور روسیه | تور مسکو و سن پترزبورگ

توضيح فارسي : آژانس آسان هجرت مجری مستقیم تورهای روسیه با بهترین قیمت و برترین کیفیت می باشد،ضمنا این آژانس طراح تورهای ویژه روسیه در بین آژانس های ایرانی است.
خدمات سفر:
آژانس آسان هجرت در ضمن اجرای تور اقدام به اخذ ویزا و تهیه بلیط و رزرو هتل و بیمه مسافرتی با ارائه واچر رسمی می نماید.

مسكو 3شب:
گشت شهري مسكو ميدان سرخ/ مانژ: محل اسب سواري تزارهاي روسيه/ يادبود سرباز گمنام مراسم تعويض نگهبانان/ باغ الكساندر كبير
بازديد از كاخ كرملين (بازديد از معماري حيرت انگير قرن 15-17) بازديد از كليساي تاريخي داخل كاخ
گشت رودخانه مسكو همراه با صرف شام يا نهار
بازديد از سيرك بزرگ مسكو

سنت پترزبورگ 4 شب:
گشت شهري شامل كليساي اسحاق مقدس/ خليج واسيلي
بازديد از موزه هرميتاژ (قصر باشكوه زمستاني- هرميتاژ بزرگ و كوچك)
بازديد از قصر پترهوف شامل (كاخ فواره ها- پارك و ساختمان قصر- ساحل و خليج زيباي فنلاند)
خدمات:
بليط رفت و برگشت ايران اير با هواپيماي ايرباس در مسير تهران- مسكو- تهران، بليط داخلي بين دو شهر مسكو- سنت پترزبورگ- مسكو اخذ ويزا، اقامت در هتل با صبحانه بوفه، 7گشت، بيمه مسافرتي ترانسفر با اتوبوسهاي مجهز به كولر، ليدر محلي فارسي زبان
خدمات سفر
آژانس آسان هجرت در ضمن اخذ ویزا اقدام به تهیه بلیط ، پرواز شرکت ایرفلوت و ایران ایر به مقصد روسیه و همچنین تهیه بلیط در مسیر شهرهای داخلی روسیه و رزرواسیون هتل های روسیه با ارایه واچر رسمی و همچنین بیمه مسافرتی جهت مسافرین محترم می نماید.

روسیه
كشور روسيه يكي از كشورهاي توريسيتي دنيا است كه همه ساله پذيراي توريستهاي ريادي مي باشد. شهر مسكو پايتخت و قلب روسيه به شمار مي رود. اين شهر در مركز شرق اروپا و مابين رودخانه ولكا و اكا واقع شده است. مسكو شهري بسيار سرسبز است و بيش از 42 درصد از مساحت اين شهر را باغها و پاركها و جنگلها پوشانده اند. اين شهر داراي 5 پارك و جنگل و بيش از 700 بلوار و باغ كوچك مي باشد.
شهر مسكو بيش از 600 موزه- 130 سالن تئاتر- 20 سالن كنسرت بزرگ- 80 نمايشگاه و گالري نقاشي- 120 سينما و 200 مركز تفريحي دارد. سه سيرك دائماٌ در اين شهر در حال اجراي نمايش مي باشند. يكي ديگر از شهرهاي مهم و توريستي روسيه سن پيترزبورگ مي باشد. اين شهر زيبا به ونيز شمالي معروف است. اين شهر تاريخي بر روي 44 جزيره كوچك و بزرگ بنا شده است و به همين دليل به شهر جزيره ها معروف است.
جاذبه هاي شهر سن پيترزبورگ عبارتند از موزه ارمبتاژ بزرگترترين موزه دنيا- كليساي جامع اسحاق- آرامگاه تزارهاي روسيه- ميدان قصر- خيابان نوسكي- ميدان دكابريستها- كليساي اسمولني- قصر زمستاني- قلعه پطروپاول- كليساي جامع اسحاق
مجموعه كاخ كرملين همراه دو كليسا ميدان سرخ- فروشگاه كوم- مقبره لنين- مقبره شهداي گمنام- مترو- روسيه- رودخانه مسكو- خيابان اربات قديم و جديد- دانشگاهام ك او- تپه و اربينگ
موزه اسلحه- كليساي واسيلي- كليساي جامع عيسي منجي- بازار صنايع دستي ايز مايلوا
نمايش دلفين ها- موزه نقاشي تريتيا كف- موزه جنگ جهاني دوم- پارك پيروزي- موزه آرميتاژ- كليساي كازانسكي-قلعه پطرپاول- ناو جنگي آورورا- شهر پطروكف- كاخ باستاني كاترين دوم- دهكده تزارها

ویژگی های روسیه :
روسیه پهناورترین کشور جهان است که در شمال اوراسیا قرار دارد. این کشور در آسیای شمالی و اروپای خاوری واقع است و با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی؛ و نیز با دریای خزر، دریای سیاه، و دریای بالتیک مرز آبی دارد. روسیه با ۱۴ کشور آسیایی و اروپایی مرز زمینی دارد و با کشورهای پیرامون دریای برینگ، دریای ژاپن، دریای خزر، دریای سیاه، و دریای بالتیک ارتباط دریایی دارد.
روسیه با ۱۷٬۰۷۵٬۴۰۰ کیلومتر مربع وسعت، پهناورترین کشور جهان است. پهناوری روسیه دو برابر مساحت کانادا یا چین یا ایالات متحده آمریکا است. این کشور در عرضهای بالای جغرافیایی واقع شده‌است و بیشتر مناطق کشور سردسیر و کم بارش است. به همین دلیل بیشتر مناطق این کشور (به ویژه سرزمین بزرگ سیبری) خالی از سکنه هستند و کشاورزی در این مناطق میسر نیست. پایتخت روسیه شهر مسکو است که در باختر و بخش اروپایی کشور است و بزرگترین شهر اروپا است.

جمعیت روسیه :
روسیه حدود ۱۴۲ میلیون تن جمعیت دارد، که از این دید در جهان نهم است. تراکم جمعیت روسیه ۳/۸ تن در هر کیلومتر مربع است که از پایینترین نرخهای تراکم جمعیت در جهان است. همچنین نرخ رشد جمعیت در این کشور منفی است.

بیشتر جمعیت روسیه در غرب این کشور (بخش اروپایی) زندگی می‌کنند. حدود ۸۰ درصد (۱۱۵ میلیون تن) از مردم روسیه از نژاد روسی هستند و سایر نژادهای این کشور عبارتند از: تاتار، اوکراینی، چوواش، چچنی، ارمنی، داغستانی، مغول، آواری، اینگوش، چرکس، بالکار، اوستیایی، آذری، گرجی، و...


زبان :
زبان رسمی روسیه، زبان روسی است. ولی ۲۷ زبان رسمی دیگر نیز در جمهوری‌ها و مناطق خودگردان این کشور وجود دارد. روسیه ۲۱ جمهوری خودگردان دارد که بیشتر در جنوب باختر کشور (قفقاز شمالی) قرار دارند. روسیه فرهنگ پرباری دارد و نوسندگان معروفی مانند تولستوی و داستایوفسکی روسی بوده‌اند.

روسیه تا پیش از قرن هجدهم یک حکومت نه چندان نیرومند در خاور اروپا بود و وسعت آن چندان زیاد نبود. تا اینکه در آغاز قرن ۱۸ میلادی و با اصلاحاتی که تزار پتر بزرگ انجام داد، این کشور به یک امپراتوری پهناور و نیرومند تبدیل شد. در سال ۱۹۱۷ انقلاب کمونیستی در این کشور به وقوع پیوست و نام کشور به «اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی» تغییر یافت. روسیه، با عنوان جمهوری فدراتیو روسیه شوروی، مهمترین و بزرگ‌ترین جمهوری در اتحاد جماهیر شوروی بود. در سال ۱۳۷۰ (۱۹۹۱) شوروی پس از جنگ سرد طولانی با غرب فروپاشید و فدراسیون روسیه به جای آن نشست.


اقتصاد :
واحد پول روسیه روبل است. اقتصاد روسیه صنعتی و نیز وابسته به منابع بزرگ انرژی این کشور به ویژه گاز است. و راههای ترابری این کشور نیز بسیار مهم هستند. روسیه با تولید ناخالص داخلی ۱۲۸۹ تریلیون دلار در سال ۱۳۸۶، هفتمین اقتصاد بزرگ جهان بوده‌است. اقتصاد این کشور بر پایه سرمایه داری و خصوصی سازی است، که این موضوع پس از فروپاشی شوروی و رهایی از اقتصاد دولتی و سوسیالیستی انجام شد. روسیه عضو گروه هشت است و از کشورهای صنعتی به حساب می‌آید. درآمد سرانهٔ این کشور در سال ۲۰۱۰ در حدود ۲۲۳۰۰ دلار بوده که نسبت به سال ۲۰۰۵ که ۹۹۰۰ دلار بوده رشد چشمگیری کرده و دائما رو به رشد است. به طوری که تخمین زده می‌شود که روسیه تا سال ۲۰۱۶ میلادی از ۱۰ کشوری محسوب خواهد شد که بیشترین در آمد سرانه را دارند.

قيمت ها:

جهت تور روسیه با شماره های زیر تماس بگیرید.   ریال

نام تور برنامه ریزی شده :

تور روسیه | تور مسکو و سن پترزبورگ

عکس کوچک 1 :

files\8407\Products\29478-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8407\Products\29478-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8407\Products\29478-SmallPic.jpg

کشور مقصد :

روسیه

شهر مقصد :

مسکو

شهر مقصد :

سن پترزبورگ ، فلوریدا

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

1151