ویزای بلاروس | ویزای توریستی و تجاری بلاروس

توضيح فارسي : آژانس آسان هجرت مجری مستقیم اخذ ویزای بلاروس (مینسک )و تور بلاروس با امکان رزرو وصدور بلیط بلاویا و رزرو هتل در کلیه شهر های بلاروس با واچر رسمی

پرواز تهران - مینسک - تهران

مدارک جهت اخذ ویزا :

اصل پاسپورت + دو قطعه عکس 6*4+ رزرو بلیت+گواهی اشتغال به کار به لاتین+چک ضمانت پنج میلیون تومانی+ویزا طبق بلیط صادر میگردد

درباره بلاروس
عنوان رسمی: جمهوری بلاروس
شکل حکومت: جمهوری
رئیس جمهور: الکساندر گریگورویچ لوکاشنکو
سمبل حاکمیت ملی جمهوری بلاروس: پرچم ملی، آرم دولتی و سرود ملی
پایتخت: مینسک (یک میلیون و هفتصد و هشتاد هزار و هفتصد نفر ( تا تاریخ 1 ژانویه سال 2006 )
زبان های رسمی: بلاروسی و روسی
واحد پول: روبل بلاروسی (از تاریخ 26 ژولای سال 1993)
موقعیت جغرافیایی: جمهوری بلاروس در شرق قاره اروپا قرار دارد. این کشور از شمال با لیتونی و لیتوانی، از جنوب با اوکراین، از شرق با روسیه فدراتیو و از غرب با لهستان هم مرز می باشد. بلاروس دارای موقعیت استراتژیک برای ارتباط غرب با شرق و شمال با جنوب است. فاصله شهر مینسک تا ورشو (پایتخت لهستان) 500 کیلومتر، تا مسکو (پایتخت روسیه) 700 کیلومتر، تا برلین (پایتخت آلمان) 1060 کیلومتر و تا وین (پایتخت اتریش) 1300 کیلومتر می باشد.
جمهوری بلاروس به لحاظ مساحت جایگاه سیزدهم در اروپا را دارد. مساحت کشور برابر با 207 هزار و ششصد کیلومتر مربع است. ( جنگل 38%، آبها 2%، زمین های زراعتی 44%، سایر زمین ها 16%). فاصله شمال تا جنوب کشور 560 کیلومتر و غرب تا شرق 650 کیلومتر است.
جمعیت: بلاروس کشوری چند ملیتی می باشد. بلاروس ها 81% از ساختار جمعیت کشور را تشکیل می دهند. 19% باقیمانده شامل 140 ملیت – روسها، لهستانی ها، اوکراینی ها، یهودیها، ارمنی ها، تاتارها و غیره می باشد.

در کشور بلاروس 124 اتحادیه اجتماعی از 25 نوع جامعه ملیتی وجود دارد. همه آنها برنامه های فرهنگی، خیرخواهانه و آموزشی خود را تحت حمایت ارگانهای جمهوری و محلی اجرا می نمایند.
مذاهب: بلاروس دولتی با سنت های بومی تعدد مذهب است. در این کشور 2829 انجمن مذهبی و 142 سازمان مذهبی به ثبت رسیده و مشغول فعالیت می باشند. مسیحیت ارتدکس، کاتولیک و کلیسای انجیلی لوتران، یهودیت و اسلام در بلاروس مرسوم است.
ساعت: بلاروس بر روی کمربند زمانی مرکزی اروپا قرار دارد. (GMT+2 ساعت)
اقلیم: اقلیم بلاروس معتدل با زمستان های مرطوب و نه چندان سرد و تابستانهای گرم و مرطوب است. دمای متوسط در ماه ژانویه معادل منفی 6 درجه سانتیگراد و درماه ژولای مثبت 18 درجه سانتیگراد است. بارندگی سالانه از 550 تا 700 میلیمتر است.
تقسیمات کشوری: پایتخت کشور بلاروس شهر مینسک با مساحت حدود 200 کیلومتر مربع است. جمعیت بلاروس 9 میلیون و 800 هزار نفر بوده که 71.5% آن را شهرنشینان تشکلیل می دهند. 4 میلیون و 300 هزار نفر از جمعیت بلاروس ( 72% از جمعیت کارآمد بالغ) در بخش اقتصادی مشغول بکار می باشند. بلاروس داری 6 استان بوده که مراکز آنها شهرهای مینسک، برست، ویتبسک، گومل، گرودنو و موگیلف می باشند. هر استان شامل چند منطقه، شهر و سایر تقسیمات جغرافیایی و کشوری است. بلاروس دارای بیش از 100 شهر بوده از جمله 12 شهر با جمعیت بیش از 100 هزار نفر.
روزهای جشن های رسمی: 1 ژانویه – سال نو، 7 ژانویه - میلاد مسیح به تقویم ارتدکس، 8 مارس- روز جهانی زن، 15 مارس – روز قانون اساسی (در سال 1994 به تصویب رسیده است)،1 مه - ، روز همبستگی با زحمتکشان، 9 مه - روز پیروزی، 3 ژولای – روز استقلال، 25 دسامبر – میلاد مسیح به تقویم کاتولیک
شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آسان هجرت با کادر ورزیده و بیش از 2 دهه تجربه اقدام به اخذ ویزای مستقیم و بدون واسطه کشورها جهت مسافرین محترم و آژانسهای همکار می نماید ضمنا این آژانس یکی از شرکت های مسافرتی مدعی در زمینه اخذ ویزا در ایران می باشد . هیچ شکی نیست آژانس آسان هجرت با کادری مجرب در زمینه ارائه خدمات اخذ ویزا با حساسیت فراوان امور مربوطه را به نحو احسنت انجام می دهد. تمام ویزاها را در اسرع زمان و با هزینه مطلوب انجام می دهیم.در ذیل شرایط و انواع ویزاها را جهت اطلاع توضیح می دهیم :
شرایط ویزا برای سفر به کشورهای خارجی ۲ گونه است؛ یا کشور مزبور از اتباع ایرانی درخواست ویزا می‌کند ‌یا به موجب قراردادهای فی‌مابین، اتباع دو کشور از دریافت ویزا معاف هستند. پس اولین قدم برای سفرهای خارجی این است که مشخص کنید کشور مورد نظر از شما ویزا می‌خواهد یا خیر‌؟
‌ابتدا بهتر است ببینیم اصلا ویزا چیست و چه کاربردی دارد؟ ‌ویزا مدرکی است که ضمیمه گذرنامه شما می‌شود و نشان می‌دهد که کنسول محترم دولت آن کشور در سفارتخانه یا کنسولگری‌، درخواست شما مبنی بر ورود به کشور متبوع خود را بررسی و تشخیص داده است که شما دارای شرایطی هستید که برای هدفی خاص به آن کشور وارد می‌شوید.
در عین حال باید توجه داشت، گرفتن ویزا تضمین ورود به کشور مورد نظر نیست و افسران مهاجرت در مرزها می‌توانند از ورود مسافران به دلایل مختلف جلوگیری ‌کنند.
به طور معمول ویزا در مبادی ورودی هر کشوری، نشان‌ می‌دهد هدف سفر شما چیست، چه مدت در آن کشور اقامت خواهید کرد و آخرین مهلتی که برای ورود به کشور مورد نظر دارید، چه تاریخی است.
انواع ویزا
ویزا انواع مختلفی دارد که براساس هدف اعلام شده از سوی شما و ارائه مدارک برای اثبات آن صادر می‌شود. ویزاهای رایج عبارتند از: ویزای توریستی،‌ دانشجویی،‌ تجاری، ‌پژوهشی و…‌ پس اکیدا توصیه می‌کنیم از ابتدا باید روادید دریافت شده توسط مسافر مناسب فعالیت مورد نظر (تجاری، توریستی، دانشجویی یا هر نوع دیگر) باشد. در غیر این صورت ممکن است مسافر در طول سفر دچار مشکلات احتمالی شود.

ویزا و انواع آن
ویزا می‌تواند به صورت singleصادر شود که در این صورت به شما تنها اجازه یک بار ورود به آن کشور را می‌دهد. همچنین‌ ویزای شما ممکن است multiple باشد که به این ترتیب، شما امکان ورود و خروج متعدد به کشور صادرکننده ویزا را در طی مدت اعتبار ویزا خواهید داشت.
پس اگر نیاز به مسافرت بعدی به کشور مورد نظر خود را دارید، به خاطر این‌که مجبور نباشید برای سفر بعدی ویزا بگیرید، سعی کنید ویزایی با مدت اعتبار طولانی‌تر و به صورت multiple بگیرید.
نکته مهمی که ‌‌باید به آن اشاره کرد، قانون عدم امکان تمدید ویزا برای ویزاهای توریستی و ویزاهای کمتر از ۶ ماه اعتبار است، البته در مواردی خاص مانند مشکلات پزشکی این کار انجام می‌شود.
از ویزا به خوبی نگهداری کنید
به خاطر داشته باشید که در یک کشور خارجی، گذرنامه به منزله کارت شناسایی و برگه هویت شماست و همچنین داشتن ویزا به منزله ورود قانونی شما به خاک آن کشور است که به همین دلیل باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید‌.

قيمت ها:

قیمت را در قسمت دریافت پکیج ملاحظه کنید   دلار آمریکا

نام ویزا :

ویزای بلاروس | ویزای توریستی و تجاری بلاروس

عکس بزرگ :

files\8407\Products\34612-SmallPic.jpg

عکس کوچک 1 :

files\8407\Products\34612-SmallPic.jpg

تصویر200 * 200 :

files\8407\Products\34612-SmallPic.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

4215