تور بدروم ترکیه | قیمت تور بدروم

توضيح فارسي : آژانس آسان هجرت مجری مستقیم تورهای بدروم با بهترین قیمت و برترین کیفیت می باشد،ضمنا این آژانس طراح تورهای ویژه بدروم در بین آژانس های ایرانی است.
خدمات سفر:
آژانس آسان هجرت در ضمن اجرای تور اقدام به اخذ ویزا و تهیه بلیط و رزرو هتل و بیمه مسافرتی با ارائه واچر رسمی می نماید.

درباره بدروم :

بدروم به شهری است در کشور ترکیه که در استان موغله واقع شده‌است. جمعیت این شهر بر اساس سرشماری سال ۲۰۰۸ میلادی ۳۰٬۶۸۸ نفر و بر اساس برآوردهای سال ۲۰۰۹ میلادی ۳۲٬۸۰۱ نفر می‌باشد.

بدروم را سرزمين آبي های ابدی مي دانند و گفته است كه به جاي آنكه در مكانی غرق در نور بخوابيد ، در اينجا غرق در نور زندگی كنيد. در طول تاريخ ، بودروم هميشه صحنه مبارزه برای حاكميت بر اين ديار بوده است. اين شهر بروی يك شبه جزيره بوجود آمده از ادغام بنا در شرق و غرب با قلعه بلند ، خانه های سفيد رنگ رديف شده در كناره هاي دو بندر ، گنبدها و كوچه های تنگ منتهي به دريا با كشتي هاي تفريحي كه شهرت جهانی يافته اند و نيز با كارخانه های كشتی سازی خود يك سرزمين مشهور شده است.

امروزه بدروم ، همه عناصر و عوامل لازم و قابل انتظار براي يك منطقه توريستی را در خود جمع كرده يكي از مراكز مهم گردشگري است كه در تابستان و زمستان قابل زندگي است. از صاحبان كشتی هاي تفريحی ثروتمند تا گردشگرانی كه با بودجه محدود خود از چهار گوشه جهان به اينجا سرازير مي شوند و تعطيلات طولانی تابستانی خود را ميگذرانند ، همه وهمه و با هر بودجه اي انتظارات خود را بر آورده شده می بينند.


--------------------------------------------------------------------

جاذبه های توریستی بدروم :

* قلعه بدروم : در قرن پانزدهم میلادی از سوی شوالیه های رودوس و بنام پتر در طی 99 سال ساخته شده است در هنگام ساخت این قلعه سنگهای آرامگاه Mau solos در دیوارهای قلعه مورد استفاده قرار گرفته است. در دوران عثمانی با اضافه کردن یک مناره به کلیسای داخل آن به یک مسجد تبدیل گردیده است . همچنین یک حمام کوچک ترک نیز ساخته شده است. این قلعه که در سال 1595 بعنوان زندان مورد استفاده قرار می گرفت امروزه بصورت موزه در آمده است. وسعت این قلعه حدود 30000 متر مربع بوده و دارای 5 برج می باشد. این برجها، برجهای فرانسوی، انگلیسی، ایتالیایی، آلمانی و نیز برج مار است.

*موزه باستان شناسی زیر زمینی : امروزه در نوع خود یکی از بزرگترین و مهمترین موزه های جهان است. آثار بدست آمده از حفاریهایی از سال 1960 آغاز شده در این موزه که در قلعه بودروم ساخته شده قرار گرفته و به نمایش گذارده شده است. در این موزه آلبوم مدیترانه شرقی، آثار بدست آمده از تحقیقات انجام یافته در مردابهای نزدیک بودروم به نمایش گذاشته شده است. مردابهای این منطقه شامل یاسی آوا، شیطان دره سی، بندر سرچه می باشد. مشاهده قدیمی ترین کشتی غرق شده جهان نیز از آثار جالب توجه منطقه است.

*پلاژ گون دوغان : گردشگاه گون دوغان که زیبایی طبیعی خود را کاملاً حفظ کرده و دست کمتر انسانی به آن رسیده در 18 کیلومتری بوردوم قرار داشته و باغات نارنگی آن مشهور است.


قيمت ها:

جهت تور بدروم ترکیه با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.   ریال

نام تور برنامه ریزی شده :

تور بدروم ترکیه | قیمت تور بدروم

عکس کوچک 1 :

files\8407\Products\58540-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8407\Products\58540-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8407\Products\58540-SmallPic.jpg

کشور مقصد :

ترکیه

شهر مقصد :

بدروم

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

2988