تور استانبول و آنتالیا | تور ترکیه

توضيح فارسي : آژانس آسان هجرت مجری مستقیم تورهای استانبول و آنتالیا با بهترین قیمت و برترین کیفیت می باشد،ضمنا این آژانس طراح تورهای ویژه استانبول و آنتالیا در بین آژانس های ایرانی است.
خدمات سفر:
آژانس آسان هجرت در ضمن اجرای تور اقدام به اخذ ویزا و تهیه بلیط و رزرو هتل و بیمه مسافرتی با ارائه واچر رسمی می نماید.

درباره آنتالیا :

آنتالیا نام مرکز استان آنتالیا و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است. این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می‌گردد دارای جاذبه‌های فراوانی است در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه‌ها خود نمایی می‌کند. در بخش قدیمی و تماشایی آن منطقه کاله ایجی قرار دارد. بافت خاص منطقه که شامل خیابانهای کم عرض و پیچ در پیچ بوده به همراه خانه‌های قدیمی که توسط دیوارهای قدیمی محصور شده، بسیار جلب توجه می‌کند.

---------------------------------------------------------------

آب و هوای آنتالیا :

آب و هوای این شهر به طور کلی مدیترانه‌ای بوده که در فصل تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل و بارانی می‌باشد. به عبارت دیگر در فصل زمستان امواج هوای گرم از سوی دریا به طرف ساحل در چرخش بوده و مانع از برودت و سرمای زیاد می‌گردد. میانگین دما در تابستان بین ۳۰ تا ۳۵ درجه‌است. در زمستان ماه ژانویه دمای هوا بطور متوسط بین ۹ تا ۱۵ درجه می‌باشد. و از نظر هواشناسی تا اکنون برف و یخبدان در این شهر بندرت دیده شده‌است. بطور متوسط رطوبت سالانه در این منطقه ۶۴ درصد است. آنتالیا منطقه‌ای ساحلی می‌باشد که دارای تابستان‌های گرم و طولانی بوده و حتی در زمستان در ماههای ژانویه و دسامبر بارندگی بسیار نادر بوده و باران‌های سیل آسا بیشتر در فصل پاییز دیده شده‌است.


---------------------------------------------------------------
جاذبه های دیدنی آنتالیا :

*فرودگاه آنتالیا : یکی از فرودگاه‌های پرتردد کشور ترکیه‌ است که در شهر ساحلی و گردشگرپذیر آنتالیا در کرانه دریای مدیترانه قرار دارد.
کلنگ احداث اولین ترمینال این فرودگاه در سال ۱۹۹۶ بر زمین زده شد و در اول آوریل سال ۱۹۹۸ مورد بهره‌برداری قرار گرفت. هم اکنون این فرودگاه دارای دو ترمینال است.
ظرفیت این فرودگاه ۳۵ میلیون مسافر در طول سال است. فرودگاه آنتالیا مهم‌ترین فرودگاه جنوب غرب ترکیه است و دیگر فرودگاه‌های این منطقه در دالامان و بدروم قرار دارند.از فرودگاه بین‌المللی آنتالیا به مقصد اکثر فرودگاههای معروف دنیا پرواز وجود دارد.

*دانشگاه آک‌دنیز آنتالیا : در سال ۱۹۸۲ در شهر آنتالیا ساخته شد. دارای ۹ دانشکده، ۹ مدرسه عالی و ۴ انستیتوست. بالغ بر ۱۰ هزار دانشجو و هزار نفر کادر علمی دارد. زبان آموزش ترکی است.

*آبشار دودن : در شهر آنتالیا ترکیه و در 28 کیلومتری جاده قدیم آنتالیا - بوردور واقع شده است. سرچشمه این آبشار دو چشمه جوشان بنام پینارباشی در منطقه کیرک گوزلر در 40 کیلومتری آن است . آب این دو چشمه پس از طی مسیری کوتاه یکی شده و رود دودن را می سازد . این آب پس از عبور از آنتالیا بعد از 9 کیلومتر وارد دریای مدیترانه می‌شود.

*مسجد مراد پاشا : مسجدی در آنتالیا در ترکیه است. دربیرون محوطه کاخ‌ها در خیابان کاظم اوز آلپ قرار دارد. به دستور صدراعظم مراد پاشا در سال ۱۵۷۰ ساخته شده‌است. روی یک ده ضلعی به وسیله یک گنبد بزرگ پوشیده شده‌است. ستون‌های قسمت آخر مسجد که باریک بوده و سه گنبدی می‌باشد با سنگ‌های رنگین تزئین شده‌است.

قيمت ها:

جهت تور استانبول و آنتالیا با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.   ریال

نام تور برنامه ریزی شده :

تور استانبول و آنتالیا | تور ترکیه

عکس کوچک 1 :

files\8407\Products\58847-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8407\Products\58847-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8407\Products\58847-SmallPic.jpg

کشور مقصد :

ترکیه

شهر مقصد :

آنتالیا

شهر مقصد :

استانبول

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

4479