تور قبرس | تور لیماسول | ارزان قیمت

توضيح فارسي : آژانس آسان هجرت مجری مستقیم تورهای قبرس با بهترین قیمت و برترین کیفیت می باشد،ضمنا این آژانس طراح تورهای ویژه لیماسول در بین آژانس های ایرانی است.
خدمات سفر:
آژانس آسان هجرت در ضمن اجرای تور اقدام به اخذ ویزا و تهیه بلیط و رزرو هتل و بیمه مسافرتی با ارائه واچر رسمی می نماید.

جمهوری قبرِس کشوری جزیره‌ای است، در شرق دریای مدیترانه که پایتخت آن نیکوزیا است. این کشور به دو بخش قبرس شمالی (ترک‌نشین) و بخش یونانی‌نشین تقسیم می‌شود که در آن هردو زبان ترکی و یونانی رسمی هستند. یونانی‌ها ارتودوکس و ترک‌ها مسلمان هستند.


جاذبه های قبرس :

جمهوری قبرِس کشوری جزیره‌ای است، در شرق دریای مدیترانه که پایتخت آن نیکوزیا است. این کشور به دو بخش قبرس شمالی (ترک‌نشین) و بخش یونانی‌نشین تقسیم می‌شود که در آن هردو زبان ترکی و یونانی رسمی هستند. یونانی‌ها ارتودوکس و ترک‌ها مسلمان هستند.

جزیره قبرس بعد از جزیره ساردنی و سیسیل سومین جزیره بزرگ در دریای مدیترانه‌است و جمهوری قبرس از اعضای اتحادیه اروپا می‌باشد. قبرس از نقاط گردشگرپذیر مدیترانه‌است و در ۱ ژانویه ۲۰۰۸ به حوزه یورو پیوست.

این جزیره به خاطر مکان راهبردی خود در طی تاریخ مورد حمله و اشغال امپراتوری‌های گوناگون ازجمله هیتی‌ها، آشوری‌ها، مصری‌ها، ایرانیان، یونانی‌ها، رومی‌ها، بیزانسی‌ها، عثمانی‌ها و اعراب قرار گرفته‌است. اسکندر مقدونی در ۳۳۳ پیش از میلاد قبرس را از ایران جدا کرد.

-------------------------------------------------------------------------

جاذبه های لیماسول :

ليماسول بزرگترين و پرجمعيت ترين شهر کشور قبرس است. اين شهر بندری دارای بزرگترين پورت ترانزيت کالا در قبرس، و يکی از مهم ترين بنادر ترانزيت کالا در اروپا، و همينطور بزرگترين بندر ترانزيت کالا در مديترانه نيز می باشد. چراکه در منطقه اي بين آسيا، اروپا و آفريقا قرار گرفته است و کشتي هاي بسياري به آنجا مي آيند. هر کشتي که بخواهد مي تواند با مراجعه به اداره بندر و کشتيراني قبرس در ليماسول پرچم اين کشور را بر روي خود حمل کند و کشتيراني حمهوري اسلامي ايران نيز در سالهاي اخير به علت تحريم هاي اقتصادي اروپا و آمريکا بيشتر کشتي هاي خود را با پرچم قبرس و کشور مالتا (جزاير مالت) در آبهاي بين المللی جابجا نموده است.

ليماسول يا به زبان يوناني لمسوس حدود 250 هزار نفر جمعيت دارد و بيشترين جمعيت مهاجر آن را اتباع کشور روسيه و انگلستان شکل مي دهند. مشاغل توريستي، تجارت و بانکداري و مالي در اين شهر بسيار رونق دارد و تقريبا تمام شرکت هاي فارکس و تريدرهاي بين المللي در ليماسول دفتري دارند که دليلش احتمالا شرايط بسيار خوب مالياتي و آساني راه اندازي و اداره کسب و کار در قبرس است. ليماسول داراي بيمارستان بسيار بزرگ و پيشرفته، دانشگاه ها و کالج هاي بين المللي و مراکز خريد بزرگ است. بزرگترين دانشگاه فني قبرس نيز در اين شهر است. کازينوها ، بارها، نايت کلاب و رستوران هاي خياباني اين شهر به آن شب هاي بيخواب و زنده اي را عطا کرده اند. جاذبه هاي توريستي شهر ليماسول به اينها و ساحل زيبايش محدود نمي گردد و مراکز تاريخي ديدني، موزه هاي متعدد و تالار تياتر و کنسرت و غيره نيز بايد اضافه شوند. اين جاذبه ها موجب گرديده اين شهر ميزبان هتل ها و مراکز توريستي بسياري باشد.


هواي ليماسول را مي توان گرم ترين در قبرس دانست. جايي که دماي هوا در زمستان کمتر از 8-9 درجه سانتيگراد نمی شود و البته در تابستان نيز از 35 درجه به ندرت بيشتر میگردد.

در تابستان چند فستيوال توريستي در اين شهر برگزار مي گردد که مشهورترين هاي آنها فستيوال شراب، رقص هاي سنتي، فستيوال گل، فستيوال آب، شبهاي شکسپير و جشن درام يونان باستان هستند.

قيمت ها:

جهت سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر تور قبرس با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.   ریال

نام تور برنامه ریزی شده :

تور قبرس | تور لیماسول | ارزان قیمت

عکس کوچک 1 :

files\8407\Products\59175-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8407\Products\59175-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8407\Products\59175-SmallPic.jpg

کشور مقصد :

قبرس

شهر مقصد :

لیماسول

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

6496