تور ازبکستان | تور تاشکند

توضيح فارسي : آژانس آسان هجرت مجری مستقیم تورهای ازبکستان با بهترین قیمت و برترین کیفیت می باشد،ضمنا این آژانس طراح تورهای ویژه تاشکند در بین آژانس های ایرانی است.
خدمات سفر:
آژانس آسان هجرت در ضمن اجرای تور اقدام به اخذ ویزا و تهیه بلیط و رزرو هتل و بیمه مسافرتی با ارائه واچر رسمی می نماید.

جاذبه های ازبکستان :

ازبکستان با افغانستان، تاجیکستان، قرقیزستان، ترکمنستان و قزاقستان همسایه‌است. ازبکستان ۴۴۷،۴۰۰ کیلومتر مربع مساحت و ۲۶،۸۵۱،۰۰۰ تن جمعیت دارد. که از این لحاظ ۵۶ کشور بزرگ جهان و ۴۲ کشور پرجمعیت جهان به حساب می‌آید . در میان کشورهای مستقل همسود از نظر پهناوری پنجمین و از لحاظ جمعیت سوم است. پایتخت آن تاشکند و از شهرهای مهم آن سمرقند و بخارا است. این کشور ۱۴۲۵ کیلومتر از شرق به غرب و ۹۳۰ کیلومتر از شمال به جنوب کشیده شده‌است.

ازبکستان کشوری خشک و محصور در خشکی است. ازبکستان به همراه لیختن اشتاین دو کشور افزون محصور در خشکی هستند یعنی توسط کشورهای دیگری که در خشکی محصور هستند احاطه شدند.

تاشکند پایتخت کشور ازبکستان است. این شهر در کشور ازبکستان و در ۴۰ درجه و ۱۶ دقیقه عرض شمالی و ۶۹ درجه و ۱۳ دقیقه طول خاوری واقع شده است.

تاشکند باستان در گستره چیرچیک و در میان دو شاخه از رودخانه سیردریا، رود ایگران در باختر و رود پرگ در خاور، که چند فرسنگ از یکدیگر فاصله دارند و کم و بیش موازی هستند، نهاده بود و جنوبی‌ترین نقطه آن به رودخانه سیردریا می‌رسید.

تاریخ سرزمین تاشکند در منابع چینی در سده سوم میلادی آمده است. گویا اصل دودمان و باشندگان آن سغدی بوده‌اند. در طول تاریخ این شهر، گه‌گاه چینی‌ها نیز بر آن فرمانروایی کرده‌اند. در کتیبه کعبه زرتشت کرتیر و شاپور اول این شهر را در قلمرو مرزی امپراتوری ساسانی خوانده اند.چاچ واژه‌ای ایرانی است و همین نام ایرانی در بخش اول نام تاشکند به زندگی خود ادامه داده و با پسوند ایرانی کَند به ریخت امروزی تاشکند درآمده است.

نام چاچ در ادبیات پارسی به‌ویژه در شاهنامه فردوسی بسیار بکار رفته. کمان‌هایی که در قدیم در چاچ ساخته می‌شدند از شهرت فراوانی برخوردار بوده‌اند چنانچه اصطلاح «کمان چاچی» در ادب پارسی معنی بهترین کمان به‌خود گرفته است.

قيمت ها:

جهت سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر تور ازبکستان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.   ریال

نام تور برنامه ریزی شده :

تور ازبکستان | تور تاشکند

عکس کوچک 1 :

files\8407\Products\59176-SmallPic.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8407\Products\59176-SmallPic.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8407\Products\59176-SmallPic.jpg

شهر مقصد :

تاشکند

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

4976