ویزای لبنان | ویزای توریستی لبنان

توضيح فارسي : شرکت خدمات مسافرتی آسان هجرت آمادگی خود را جهت ارائه ارزانترین نرخ خدمات اخذ ویزای مستقیم و بدون واسطه عادی و فوری کشورهای ازبکستان-آذربایجان(باکو)-روسیه(مسکو)-قرقیزستان-تاجیکستان-قزاقستان-چین-هند-تایلند -سنگاپور-بلاروس-اکراین-دبی-لبنان-افغانستان اعلام مینماید.


مدارک جهت اخذ ویزا :

اصل پاسپورت + دو قطعه عكس
خدمات سفر
آژانس آسان هجرت در ضمن اخذ ویزا اقدام به تهیه بلیط پروازهای خارجی به مقصد لبنان و رزرواسیون هتل های این کشور با ارایه واچر رسمی و همچنین بیمه مسافرتی جهت مسافرین محترم می نماید.

لبنان
لبنان کشوری کوهستانی است در غرب آسیا در منطقه‌ خاورمیانه‌ در کنار ساحل شرقی دریای مدیترانه.واژه لبنان از واژه‌ سامی "لبن" که‌ اشاره‌ به‌ قله‌های سفید کوهستان‌های لبنان دارد گرفته‌ شده‌است. پایتخت آن شهر بندری بیروت است. مردم لبنان را گروه‌های نژادی و قومی گوناگونی تشکیل می‌دهند. عربها 60% جمعیت را تشکیل می‌هند. آسوریان و سریانیها 36% و ارمنیها 4%، کردها و یهودیان 1% جمعیت را تشکیل می‌دهند. همچنین از لحاظ دینی، ادیان مختلفی در لبنان رایج است. مسلمانان (به‌ طور عمده‌: سنی و شیعه و گروه‌های کوچکتر: دروزی و علوی)، درصد بزرگی از جمعیت را تشکیل می‌هند. 39% مردم لبنان پیرو دین مسیحیت هستند. میانگین سنی مردم لبنان 24.6 سال است.

بیروت: عروس شهر‌های خاورمیانه جایی كه روزگاری پاریس خاورمیانه خوانده می‌شد، بیروت در خلال جنگ‌های داخلی صدمات بسیاری دید. پس از خاتمه دشمنی‌ها، شهر رو به آبادانی دوباره نهاد، پس از بیست و پنج سال ترمیم زخم‌ها، امروز دوباره شهری است مدرن، اما همراه با همان افسون شرقی، سفر به بیروت تجربه‌ای است بدیع. بیروت بر روی دماغه‌ای كوچك و رو به دریای سبز آبی مدیترانه قرار دارد. پرسه و تماشای مردم در كورنیچه، تماشای غروب آفتاب بر صخره‌های كبوتر، و زندگی شبانه در اشرفیه از جمله جاذبه‌های شهر هستند. مجله سیاحت و فراغت (Travel and Leisure magazine) در رتبه‌بندی سال ۲۰۰۶ شهر بیروت را از نظر جذابیت جهانگردی در سكوی نهم، یكی پایین‌تر از نیویورك و یك پله بالاتر از سان‌فرانسیسكو قرارداد.
پایتخت: بیروت
شهرهای توریستی: بیروت
جمعیت: 3,800,000 نفر
مذهب: مسلمان، مسیحی
واحد پول: پوند لبنان - معادل 15,000 ریال
زبان: عربی
فاصله هوایی تا تهران: 2:55 ساعت
اختلاف ساعت با تهران: ‎+1:30
شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آسان هجرت با کادر ورزیده و بیش از 2 دهه تجربه اقدام به اخذ ویزای مستقیم و بدون واسطه کشورها جهت مسافرین محترم و آژانسهای همکار می نماید ضمنا این آژانس یکی از شرکت های مسافرتی مدعی در زمینه اخذ ویزا در ایران می باشد . هیچ شکی نیست آژانس آسان هجرت با کادری مجرب در زمینه ارائه خدمات اخذ ویزا با حساسیت فراوان امور مربوطه را به نحو احسنت انجام می دهد. تمام ویزاها را در اسرع زمان و با هزینه مطلوب انجام می دهیم.در ذیل شرایط و انواع ویزاها را جهت اطلاع توضیح می دهیم :
شرایط ویزا برای سفر به کشورهای خارجی ۲ گونه است؛ یا کشور مزبور از اتباع ایرانی درخواست ویزا می‌کند ‌یا به موجب قراردادهای فی‌مابین، اتباع دو کشور از دریافت ویزا معاف هستند. پس اولین قدم برای سفرهای خارجی این است که مشخص کنید کشور مورد نظر از شما ویزا می‌خواهد یا خیر‌؟
‌ابتدا بهتر است ببینیم اصلا ویزا چیست و چه کاربردی دارد؟ ‌ویزا مدرکی است که ضمیمه گذرنامه شما می‌شود و نشان می‌دهد که کنسول محترم دولت آن کشور در سفارتخانه یا کنسولگری‌، درخواست شما مبنی بر ورود به کشور متبوع خود را بررسی و تشخیص داده است که شما دارای شرایطی هستید که برای هدفی خاص به آن کشور وارد می‌شوید.
در عین حال باید توجه داشت، گرفتن ویزا تضمین ورود به کشور مورد نظر نیست و افسران مهاجرت در مرزها می‌توانند از ورود مسافران به دلایل مختلف جلوگیری ‌کنند.
به طور معمول ویزا در مبادی ورودی هر کشوری، نشان‌ می‌دهد هدف سفر شما چیست، چه مدت در آن کشور اقامت خواهید کرد و آخرین مهلتی که برای ورود به کشور مورد نظر دارید، چه تاریخی است.
انواع ویزا
ویزا انواع مختلفی دارد که براساس هدف اعلام شده از سوی شما و ارائه مدارک برای اثبات آن صادر می‌شود. ویزاهای رایج عبارتند از: ویزای توریستی،‌ دانشجویی،‌ تجاری، ‌پژوهشی و…‌ پس اکیدا توصیه می‌کنیم از ابتدا باید روادید دریافت شده توسط مسافر مناسب فعالیت مورد نظر (تجاری، توریستی، دانشجویی یا هر نوع دیگر) باشد. در غیر این صورت ممکن است مسافر در طول سفر دچار مشکلات احتمالی شود.

ویزا و انواع آن
ویزا می‌تواند به صورت singleصادر شود که در این صورت به شما تنها اجازه یک بار ورود به آن کشور را می‌دهد. همچنین‌ ویزای شما ممکن است multiple باشد که به این ترتیب، شما امکان ورود و خروج متعدد به کشور صادرکننده ویزا را در طی مدت اعتبار ویزا خواهید داشت.
پس اگر نیاز به مسافرت بعدی به کشور مورد نظر خود را دارید، به خاطر این‌که مجبور نباشید برای سفر بعدی ویزا بگیرید، سعی کنید ویزایی با مدت اعتبار طولانی‌تر و به صورت multiple بگیرید.
نکته مهمی که ‌‌باید به آن اشاره کرد، قانون عدم امکان تمدید ویزا برای ویزاهای توریستی و ویزاهای کمتر از ۶ ماه اعتبار است، البته در مواردی خاص مانند مشکلات پزشکی این کار انجام می‌شود.
از ویزا به خوبی نگهداری کنید
به خاطر داشته باشید که در یک کشور خارجی، گذرنامه به منزله کارت شناسایی و برگه هویت شماست و همچنین داشتن ویزا به منزله ورود قانونی شما به خاک آن کشور است که به همین دلیل باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید‌.

قيمت ها:

قیمت را در قسمت دریافت پکیج ملاحظه کنید   دلار آمریکا

نام ویزا :

ویزای لبنان | ویزای توریستی لبنان

عکس بزرگ :

files\8407\Products\61682-SmallPic.jpg

عکس کوچک 1 :

files\8407\Products\61682-SmallPic.jpg

تصویر200 * 200 :

files\8407\Products\61682-SmallPic.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

7449