ارائه رزرو روی سربرگ هتل ها جهت ارائه به سفارت

توضيح فارسي : شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری آسان هجرت قادر به رزرو هتل های خارجی در سراسر دنیا میباشد و اقدام به رزرو هتل های خارجی جهت مسافرین محترم توسط آژانس آسان هجرت می نماید. این آژانس دارای قرارداد با کلیه هتل های جهان بوده و به صورت مستقیم و از طریق سیستم رزرواسیون آنلاین هتل های خارجی آسان هجرت رزرو هتل را انجام می دهد .

این شرکت مجری مستقیم رزرو هتل به صورت آنلاین بوده و در کمترین مدت زمان ممکن قادر به رزرو هتل می باشد.

بهترین ضمانت قیمت
ما روزانه قیمت های هتل ها را به روز می نماییم تا اطمینان دهیم که شما هنگامی که توسط ما هتلی را رزرو می نمایید قیمت های پایینی را پرداخت نموده اید.

هتل های ارزان و هتل های گران
هتل های مرکز شهر ها و یا نزدیک به مراکز شهر ها معمولا به دلیل صرفه جویی در هزینه تاکسی گران تر از سایر هتل ها هستند.

موقعیت هتل
در صنعت هتلداری اصلی مهم و کلیدی بنام موقعیت هتل مطرح است.یعنی در ارزیابی هتل ها اولین و مهمترین نکته موقعیت و مکان هتل است. سپس سایر پارامترها قابل ارزیابی و مقایسه است.

ستاره هتل ها
هتل های 5 ستاره : امکانات رفاهی آنها شامل VCR’s ،استریوهای سی دی، استخرهای گرم و جکوزی و ... است.
3 رستوران با غذاهای با کیفیت عالی دارند. خدمات اتاق معمولا 24 ساعته می باشد. مراکز تناسب اندام و پارکینگ، پیشخدمت و دربان هتل دارند. از جمله
هتلهای 5 ستاره Hilton,Marriot,Four Season,Ritz Cartion را می توان نام برد.

هتل های 4 ستاره: سطح خدمات این هتل ها بالاتر از حد میانگین می باشد. خدمات اتاق ها معمولا در اکثر ساعات ارائه می شوند. در این هتل ها پیشخدمت، پارکینگ، دربان، مراکز تناسب اندام و بیش از یک استخر وجود دارد. از جمله هتل های 4 ستاره NH Hotels,Holiday Inn رامی توان نام برد.

هتل های 3 ستاره : این هتل ها معمولا در نزدیک بزرگراه ها و مناطق تجاری قرار دارند و دارای رستورانهای متوسط هستند که خدمات صبحانه را ارائه می دهند.خدمات اتاق متنوع می باشد و پیشخدمت پارکینگ، مراکز تناسب اندام و استخرنیز در این هتل ها موجود می باشد. ازجمله هتل های 3 ستاره Ibis,Leonardo را می توان نام برد.

هتل های 2 ستاره: هتل های کوچکی هستند که توسط مالکشان اداره می شوند و معمولا در کنار جاذبه های ارزان قیمت و چهار راه های اصلی هستند و به حمل و نقل عمومی دسترسی دارند. مبلمان و تجهیزات آن ها تمیز می باشد اما به صورت عمومی هستند. اکثرا رستوران ندارند اما رستوران های ارزان قیمت نزدیک این هتل ها وجود دارد. از جمله هتل های 2 ستاره Days Inn,LaQuinta Inn را می توان نام برد.

هتل های 1 ستاره:هتل های یک ستاره،هتل های مستقلی هستند که بیشتر به امکانات رفاهی با کیفیتی مداوم شهرت دارند. این هتل ها معمولا کوچک و متوسط هستند و نزدیک به جاذبه هایی با قیمت متوسط هستند. امکانات این هتل ها شامل تلفن و تلوزیون در اتاق خواب می باشد. برخی هتل ها دارای رستوران با خدمات محدودی می باشند.خدمات هتل و پیشخدمت نیز ندارند.از جمله هتل های 1 ستاره Econologe,Motel را می توان نام برد.

هتل های زنجیره ای
هتل زنجیره ای به هتل هایی گفته می شود که متعلق به یک شرکت و در قالب یک برند هستند، همانند هتل های هیلتون، هایت، شرایتون، جمیرا... معمولا از یک سبک و روبه در رزرواسیون و پذیرایی از میهمانان پیروی می کنند.

هتل های زنجیره ای یا هتل های تک
اگر در شرایط موقعیت مکانی یکسان هتل ها را مقایسه می کنید و از نظر قیمت تفاوت چندانی ندارند. هتل زنجیره ای رزرو کنید بهتر است ، چون آنها به صورت سیستماتیک اطلاعات رزرو اقامت شما را ذخیره می کنندو در مسافرت های بعدی به هتل های آنان در شهر های مختلف دنیا، لحاظ می کنند.

زمان رزرو هتل
هر چه زودتر از موعد سفرهتل را رزرو نمایید قیمت های پایین تری پیدا خواهید کرد و مشمول تخفیف در پرداخت زودتر خواهید شد. اما حتما به شرایط کنسلی هتل دقت فرمایید که زمان کافی برای کنسل یا تغییر تاریخ داشته باشید و مشمول جریمه نشوید.

خدمات شامل قیمت اتاق
معمولا خدمات شامل قیمت اتاق در توضیحات هر اتاق نوشته می شود، در سایت آسان هجرت با کلیک بر روی دکمه خدمات اتاق می توانید خدمات مشمول قیمت را ملاحضه فرمایید.

امکانات رایگان هتل
معمولا در قسمت خدمات اتاق امکانات رایگان را بیان می نمایند.

سن خردسال و بزرگسال در رزرو هتل بستگی به نوع سیستم رزرواسیون و هتل دارد. اما به طور کلی در سیستم های معتبر رزرواسیون و همچنین سایت آسان هجرت از 1 تا 11 سال به بالا را بزرگسال منظور می نمایند.

آسان هجرت سفری خوش توام با آرامش را برای شما عزیزان آرزو می نماید وما منتظر دیدار شما در سفر های آتی هستیم.
قيمت ها:

جهت سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر ارائه رزرو روی سربرگ هتل با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.   ریال

اطلاعات بيشتر :

تلفن تماس آژانس:66595040 (20 خط) www.asanhejrat.ir

فايل ضميمه :

download

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

4494